الدورادو افسانه ایست کهن که قدمتی چند هزار ساله دارد. این آرمان شهر ماوائی است که در آن فرهنگ و تمدن به حد اعتلای خود رسیده و اینک این نام فاخر را برگزیده ایم تا چراغ راهی باشد برای رسیدنمان بر تارک هنر صنعت مبلمان ایران زمین.

 خلاء حضور پر افتخار و مقتدارنه ایرانی را در این عرصه حس کردیم و برآن شدیم تا با ثبت برند تجاری الدورادو ، کاری را به انجام برسانیم که قبل از آن شرکت های خارجی انجام داده بودند. یعنی کاری مبتنی بر تکنولوژی روز، پس صنعت و هنر را با هم در آمیختیم تا بتوانیم بهترین طرح و کیفیت را فراهم آوریم.

شاید متواضعانه نباشد که بگوییم در سایه ی الطاف خداوندی و کوشش بسیار اولین دارنده ی نشان استاندارد ملی ایران در صنعت مبلمان خانگی و همچنین بسیاری از استاندارد های بین المللی دیگر نیز باشیم، این راه پر فراز و نشیب را پیمودیم تا محصولی پر کیفیت و با استحکام با رعایت اصول طراحی روز را بر محور مشتری مداری برایتان به ارمغان آوریم.

پس از کسب سالها تجربه در فروش مستقیم و بدون واسطه ی محصولات در فروشگاه های الدورادو با توجه پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین فراهم آوری رضایت مشتریان محترم و دسترسی کلیه ی هموطنان گرامی در سراسر نقاط جهان به کالای ایرانی در زمینه ی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی، بر آن شدیم تا با کوشش متخصصان ایرانی این وبسایت را جهت ارائه خدمات بیشتر و سریعتر و فروش محصولات به صورت اینترنتی و راحت آماده سازیم.

امید است با یاری خداوند و نظرات و انتقادات شما عزیزان همواره در این عرصه نیز رشد کرده و همانند سالیان گذشته رضایت مشتریان محترم را بیش از پیش به دست آوریم.